Joshua najavio revanš no hoće li dočekati 'Bitku za Britaniju'? Ili će Tyson Fury biti njegov Rocky?

Šampion Usik plakao pa plesao u ringu: I 12. godišnjica braka mi je! Borba? Mogu biti bolji...

Blijeda partija Reala: Villarreal uzeo bod, 'kraljevi' i dalje prvi

24sata

Isprebijao Joshuu i onda održao govor za pamćenje. Usyk uzeo sve titule i onda poručio: 'Želim zahvaliti Isusu Kristu. A što se tiče revanša...'

Net.hr

[FOTO] Senzacionalni ukrajinski boksač Usik novi je teškaški prvak svijeta! Pred 70 tisuća gledatelja na stadionu u Londonu nadboksao je Anthonyja Joshuu

tportal

Briljantni Oleksandr Usyk jednoglasnom odlukom sudaca pobijedio Joshuu usred Londona!

Dnevnik

PSG ostao maksimalan, Lyon remizirao

RTL
prije 6 sati

[FOTO] PSG nastavio savršeni niz, u osmom kolu prvenstva upisao je osmu pobjedu, a žrtva je bila Montpellier

tportal

PSG već stvorio nevjerojatnih 10 bodova prednosti u prvenstvu Francuske

Dnevnik

Real Madrid i Villarreal remizirali u derbiju kola španjolskog prvenstva, Modrić igrao do 73. minute

Slobodna Dalmacija

Real bez golova ostao neporažen, Modriću 72 minute

RTL

Nikola Kalinić spasio Tudora u sudačkoj nadoknadi! Verona "prosula" vodstvo 2:0

Večernji

[FOTO] Vodeći Real Madrid ni s Lukom Modrićem nije pronašao način kako da zatrese mrežu Villarreala

tportal

Brutalno nokautirao protivnika: Počeo se tresti u ringu, dali mu kisik i prevezli ga u bolnicu

24sata
prije 7 sati

Možda bi mu Dalić trebao oprostiti? Kalinić zabio novi velemajstorski pogodak i spasio Tudorovu Veronu od poraza

Net.hr

Mitrašinović potpisao za Monzu: Svi u klubu silno se trude biti mi na usluzi

Večernji

Krznar: 'Napadači su bili osobito raspoloženi, nagrađeni smo za trud'

RTL

Cijeli stadion je zanijemio. Pogledajte jedan od najstrašnijih nokauta posljednjih godina, boksač hitno prevezen u bolnicu

Net.hr

Na startu na Rivi bit će tisuću trkača: ove godine nažalost nema jakih snaga iz Kenije i Etiopije, ali zato su tu predstavnici SAD-a, Velike Britanije...

Rudeš remijem izbio na vrh, Dugopolje i Vukas u sjajnom nizu

RTL
prije 8 sati

Boksački spektakl godine. Opasni Ukrajinac pokušat će srušiti svjetskog prvaka pred 70 tisuća gledatelja

Net.hr

Škrljevo 'opalilo šamar' Zadru, Gorica, Sonik i VROS uvjerljivi

RTL

Usik na svjetskom tronu! Želim zahvaliti Isusu na ovome i nakon pola godine vidjeti obitelj

Večernji

Zekić: Ovo je bilo neozbiljno! Krznar: Izgubili smo igrača...

24sata

Senzacija u košarkaškom prvenstvu Hrvatske: Škrljevo pobijedilo Zadar!

Dnevnik

Bjeličina šok terapija: Mierez je prvi put ostao 'zaleđen' na klupi

24sata

Još jedan uvjerljiv poraz košarkaša Šibenke. Sezona ‘odrastanja‘ počela s dva bolna udarca

Osijek rutinski svladao Šibenik u gostima, Fiolić zabio spektakularan dalekometan gol

Net.hr

Susjedski derbi: Borussia Dortmund izgubila u Mönchengladbachu

Dnevnik

Fiolić i Žaper dovoljni za drugu pobjedu Osijeka u nizu i privremeni skok na vrh

RTL

U dvoboju dvije Borussije slavila ona iz Mönchengladbacha: Dahoud zabio jedini pogodak na susretu, Dortmund cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje

Trener Dinama malo iznenadio komentarima nakon velike pobjede: 'O tim ćemo detaljima u četiri oka'

Net.hr
prije 9 sati

Jedan od najluđih mečeva ove sezone. Hrabri Brentford zamalo srušio Liverpool, palo je čak šest golova

Net.hr

[FOTO] Ludnica od utakmice; mali Brentford zaustavio je moćni Liverpool kojem ni tri pogotka nisu bila dovoljna za trijumf

tportal

Kiks Liverpoola u fantastičnoj utakmici: Završilo 3:3, Redsi ipak ostali na vrhu Premierlige

Dnevnik

Sevilla dostigla i prestigla Atletico, Valencia se spasila trećeg poraza u nizu

RTL

Odličan i uzbudljiv susret Intera i Atalante završen podjelom bodova: Perišić i Brozović odigrali cijelu utakmicu, Pašalić ušao u 77. minuti

Zadrani doživjeli potop u Čavlima: Škrljevo ih je od samog početka držalo ‘na konopcima‘ te na kraju zasluženo slavilo

Luda utakmica u Milanu: Inter promašio penal, a Atalanti poništen gol za pobjedu!

24sata

Sjajna utakmica Intera i Atalante: Džeko spasio aktualnog prvaka od poraza

Dnevnik

Slavlje Milana kod Spezije za vrh, Inter i Atalanta podijelili bodove u drami

RTL

Podravkašice su vodile nakon prvog dijela, a onda su u nastavku stale i nisu imale rješenja za jednu od najboljih rukometašica u povijesti

tportal
prije 10 sati

Podravka protiv Rumunjki upisala drugi poraz u Ligi prvakinja

RTL

Čolak opet briljira: Zabio i dvaput asistirao u pobjedi

24sata

Antonio Čolak briljira u Švedskoj; u uvjerljivom trijumfu Malmöa zabio je pogodak i upisao dvije asistencije; najbolja poruka za hrvatskog izbornika

tportal

Tinejdžerica iz Metkovića i Švicarac pobjednici ‘Trofeja Slobodne Dalmacije‘: u utrci je sudjelovalo 118 trkačica i trkača iz dvadesetak zemalja

Gol i dvije asistencije Čolaka u visokoj pobjedi Malmöa

Dnevnik

Jesmo li već vidjeli gol sezone? Pogledajte sjajan Oršićev potez

24sata

Sučiću 65 minuta u nastavku pobjedničkog niza Salzburga, Barišić na klupi Rangersa

Dnevnik

Trenutak ludila i zanimljiva objava. Ronaldo se nakon poraza iskalio na korner-zastavici, a onda se javio na Instagramu

Net.hr

Jadran upisao i drugu subotnju pobjedu i potvrdio drugi krug

RTL

Konačno! Napadači zabijali iz svake prilike, ali obrana je loša. Vesla ih i Krstanović s 38 godina

24sata

Košarkaška Severina potpisala je za češkog prvoligaša Ostravu

24sata

[UŽIVO] Osječani pokušavaju prekinuti niz Šibenčana na Šubićevcu

RTL

Splitski dogradonačelnik posjetio ‘žute‘: Nemojte se obazirati na ova posljednja događanja, Grad stoji iza svog kluba, njegova budućnost nije upitna, može biti samo bolja

prije 11 sati

Dinamo lakoćom u golijadi svladao Slaven Belupo

RTL

Osijek obavio sjajan posao u Šibeniku: Fiolić eurogolom "otključao" vrata domaćih

Večernji

West Ham nakon preokreta došao do pobjede nad Leedsom, Nikola Vlašić igrao 12 minuta

Everton se pridružio društvu s 13 bodova, West Ham preokretom do pobjede

RTL

Drama s Goricom Osijeku dala vjetar u leđa: U Šibeniku po vrh

24sata

Katastrofalne vijesti za Dalića. Joško Gvardiol se ozlijedio u velikoj pobjedi svog Leipziga

Net.hr

Sakkari i Kontaveit izborile finale u Ostravi

RTL
prije 12 sati

[FOTO] Andrej Kramarić zabio i pokrenuo preokret Hoffenheima; iz Leipziga stiže loša vijest za izbornika Zlatka Dalića i reprezentaciju

tportal

Kramarić konačno zabio za svoj Hoffenheim. Vatreni je prekrasno pogodio glavom nakon kornera

Net.hr

Trener Lokomotive pred gostovanje na Poljudu: ‘Hajduk se pojačao, a nosit će ga i publika. Bit će nam ovo teža utakmica od one u prvom kolu‘

Alaves šokirao Atletico, Simeone dao Vrsaljku gotovo 20 minuta na travnjaku

Večernji

Kramarićev top glavom započeo preokret: Pogledajte sjajan gol

24sata

Zaboravljeni hrvatski talent konačno u sjajnoj formi. Halilović zabio prvijenac za svoj novi klub i donio pobjedu

Net.hr

[FOTO] Milan u završnici stigao do tri boda te privremeno zasjeo na vrh Serie A; prvijenac za 'Rossonere' zabio je sin legende kluba

tportal

Atletico Madrid izgubio od ‘fenjeraša‘ Alavesa: ‘Ne volim ekipe koje puno gube, jer će jednog dana pobijediti. Nažalost, taj dan je došao upravo danas‘

Milan zasjeo na vrh prvenstvene ljestvice nakon pobjede nad Spezijom: susret obilježio prvijenac Daniela Maldinija, sina legendarnog kapeta Rossonera

Alen Halilović igra u životnoj formi, hrvatski ofenzivac bio je junak Readinga; zabio je jedini pogodak koji je navijače bacio u trans

tportal

Europski tjedan sporta u Petrinji u znaku borbe sportom protiv potresa i koronavirusa

Treći Maldini zabio za Milan: Tata Paolo je skakao od sreće

24sata

Dinamo deklasirao Slaven Belupo, Oršić zabio gol o kojem će se dugo pričati!

Večernji
prije 13 sati

Sjajni mečevi u muškoj i ženskoj konkurenciji: Prvi dan Prvenstva Hrvatske oduševio

Večernji

Užas u Španjolskoj: Motociklist (15) preminuo nakon sudara...

24sata

Dinamo traži osvetu za poraz od početka sezone, mladi Baturina od prve minute

tportal

Veliki kiks Atletica, Alaves uzeo prve bodove ove sezone

RTL

Toni Tomas sukobio se s gradonačelnikom Puljkom oko KK Splita: To je klub sa slavnom prošlošću, prosječnom sadašnjošću i upitnom budućnošću

[FOTO] U sjajnoj atmosferi u Splitu, u napetom dvoboju, Hrvatska se revanširala olimpijskim pobjednicima iz Sydneyja

tportal

Atletico šokiran u Baskiji: Alaves srušio Madriđane i nanio im prvi poraz

Dnevnik

Oršić zabio jedan od najljepših golova ove sezone. Petković ga je proigrao vanjskom, a onda je uslijedio fantastičan volej

Net.hr

City slavio u derbiju, United kod kuće izgubio od Aston Ville!

Večernji

Hrvat Dalipagić nije hrvatski olimpijac, a Srbin Slavnić jest!?

Večernji

City golom Jesusa slavio na Stamford Bridgeu, Aston Villa iznenadila Manchester United

RTL
prije 14 sati

Hamilton udario u zid, Norris do prvog 'pole positiona' u karijeri

24sata

Manchester City pobijedio Chelsea u derbiju kola engleskog prvenstva, United ostao bez bodova nakon što je Fernandes promašio kazneni udarac u nadoknadi

Lando Norris u kišnim uvjetima u Sočiju došao do svog prvog ‘pole positiona‘ u karijeri

United s Ronaldom pao na svom terenu: City u gostima pobijedio Chelsea

Dnevnik

Bruno promašio penal u 90., Villa srušila United nakon 12 godina! City bolji od Chelseaja

24sata

Na startu 200 trkača iz čak 20 zemalja koji će krenuti sa splitske Rive u lov na ‘Trofej Slobodne Dalmacije‘

Manchester City nadigrao i na kraju pobijedio Kovačićev Chelsea. Man. Utd doživio pravi debakl protiv Ville

Net.hr

UŽIVO SLAVEN – DINAMO: Modri žele revanš za poraz u 1. kolu, a Slavenu gori pod petama

Dnevnik

Dinamo u Koprivnici lovi formu uoči novog europskog izazova

24sata

Slobodni su i mogu pomoći bilo kome u Prvoj HNL: To bi im pomoglo oživjeti karijere

Večernji

Nevjerojatna sportska priča. Igrao je rukomet za reprezentaciju Hrvatske, PPD Zagreb, Nantes, a sada je postao - nogometaš!

Net.hr

Žele smanjiti igranje glavom, a trener Spursa iznenadio izjavom: "Zato imamo zatvorene treninge"

Dnevnik
prije 15 sati

Sinjani na teškom ispitu, oslabljeni moraju u Goricu: Mi smo potpuno nova momčad, tek smo se kompletirali

'Moja Rijeka je napadački baš moćna, ali sad moramo prestati poklanjati golove protivnicima'